Chovatelská stanice potkanů laboratorních

MIMINKA

REZERVACE MIMINKA

Pokud se vám líbí nějaké z našich miminek, tak mě neváhejte kontaktovat (e-mail najdete v sekci "Kontakty"). Napište mi vaše zkušenosti s potkany, rozměry klece, čím krmíte, jakou máte podestýlku, zda všichni ve vaší domácnosti s pořízením nového člena rodiny souhlasí a pošlete mi fotku klece, ve které bude krysátko bydlet. Na konci e-mailu se podepište a napište mi město, ve kterém byste si mohli miminko vyzvednout. Na nepodepsané maily a SMS zprávy neodpovídám!

Miminko lze předběžně rezervovat pouze na 7 dní, pro závaznou rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek, který činí 150,- (odečte se od celkové ceny za miminko). Při neuhrazení rezervačního poplatku bude miminko opět k dispozici dalším zájemcům. Rezervační poplatek vám zajistí, že vám krysátko nikdo "nevyfoukne" a nám, že miminko pár dní/hodin před odběrem neodřeknete. Pokud rezervaci zrušíte, tak rezervační poplatek zpět nedostanete! Bude sloužit na péči o miminko.

Pokud máte zájem o pár (hočička+chlapeček), tak si najděte raději někoho jiného, protože miminka od nás jsou VÝHRADNĚ NA MAZLÍČKA!

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode